Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W poniedziałek 2 września 2019 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.

W hali sportowej naszej szkoły o godzinie 9.00 rozpoczął się uroczysty apel dla wszystkich uczniów Zespołu Szkół. Wśród zaproszonych gości byli: Burmistrz Miasta pan Jacek Kowalski, Skarbnik Miasta pani Anna Palczowska, Proboszcz Parafii św. Barbary ks. Janusz Nawrocki, Radni Miasta, przedstawiciele Stowarzyszenia Seniorów Lotnictwa Wojskowego – oddział Modlin, przedstawiciele Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Krótka akademia przygotowana przez naszą młodzież pod kierunkiem mgr Anny Kamińskiej i mgr Anny Dąbrowieckiej była poświęcona wspomnieniom z wakacji oraz 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Burmistrz Miasta symbolicznie przekazał jednej z uczennic klasy 1 podręczniki. Na koniec Dyrektor Zespołu Szkół oficjalnie ogłosił rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/2020. Zabrzmiał pierwszy dzwonek lekcyjny, za który była odpowiedzialna uczennica klasy 1.