Rozstrzygnięcie konkursu “Las w słoiku” w Publicznym Przedszkolu nr 4.

Moda na życie w stylu eko trwa w najlepsze. Coraz częściej stawiamy na recykling, szukamy energooszczędnych rozwiązań, jemy ekologiczną żywność. Ma to swój wydźwięk również w aranżacji wnętrz. W ostatnim czasie coraz więcej słyszy się o tzw. szklanych kompozycjach czyli „LAS W SŁOIKU”. W naszym przedszkolu również zorganizowano konkurs w stylu eko pt. „Las w słoiku”, którego rozstrzygnięcie nastąpiło 30 października. Celem konkursu było  zainteresowanie dzieci przyrodą, jej ekosystemami leśnymi oraz rozwijanie wyobraźni  twórczej. Pomimo wykorzystania podobnych materiałów przyrodniczych, każda praca wyróżniała się oryginalnością i  pomysłowością. Jury było pod wrażeniem wykonanych prac oraz zaangażowaniem twórców leśnych słoików, dlatego postanowiło wyróżnić I miejscem wszystkie prace konkursowe. Uczestnicy konkursu otrzymali z rąk Pani Wicedyrektor dyplomy za udział w konkursie, aloesik w doniczce oraz słodki upominek. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.