Rozstrzygnięcie konkursu na „Najpiękniejszą choinkę lub wieniec” w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Przypominają nam o tym dekoracje na ulicach, reklamy w telewizji, lśniące witryny sklepowe czy świąteczne piosenki w radiu. Jest to wyjątkowe święto, podczas którego poddajemy się świątecznej aurze dekorowania. Podstawową tradycją jest ubieranie choinki bez której święta nie byłyby świętami. Oprócz tego w naszych domach zapewne nie zabranie także innych świątecznych elementów. Może będą to bożonarodzeniowe stroiki lub wieńce. Aby zachęcić do wspólnego działania rodziców i przedszkolaków oraz rozbudzić magię świąt zorganizowano konkurs plastyczno – techniczny pt. „Najpiękniejsza choinka lub wieniec bożonarodzeniowy” w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Zespole Szkolono – Przedszkolnym w Nowym Dworze Mazowieckim. Prac konkursowych było wiele, a każda inna i wyjątkowa. Różnorodność faktur, materiałów a przede wszystkim pomysłów zachwyciła organizatorów. Komisja oceniająca miała bardzo trudne zadanie z wyłonieniem zwycięzców, bowiem każda praca był atrakcyjna i niepowtarzalna. Po wnikliwych obserwacjach i w tajnym głosowaniu wyłoniono troje laureatów:

I miejsce Michalina Dębek,

II – Anastazja Miernik,

III –Aleksandra Mrozowicz.

3 grudnia zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali nagrody i dyplomy z rąk organizatora konkursu. Gorąco dziękujemy za udział w naszym konkursie, ogromne  zaangażowanie i twórczą pracę, ponieważ wszystkie ozdoby były przepiękne. Mamy  nadzieję, że kolejny konkurs w naszym przedszkolu będzie cieszył się równie dużym zaangażowaniem. Wszystkie konkursowe prace są teraz ozdobą naszej placówki.

Foto: A. Głowacka
Tekst: K. Kuczkowska