Rozstrzygnięcie konkursu “Najpiękniejsza pisanka wielkanocna” w przedszkolu.

Słonecznego kwietniowego dnia w naszym przedszkolu miało miejsce uroczyste wręczenie nagród laureatom oraz uczestnikom konkursu technicznego pt. „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna”. Celem konkursu było kultywowanie tradycji
i zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi, rozwijanie twórczych zainteresowań i kreatywności dzieci oraz wyrabianie poczucia estetyki. Prace przedszkolaków, wykonane pod czujnym okiem członków rodziny, cieszyły oczy wszystkich oraz dostarczały niesamowitych wrażeń estetycznych.  Stanowiły również dekorację naszej placówki, którą mogła podziwiać cała społeczność przedszkolna. Najważniejszym jednak momentem było wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów laureatom oraz uczestnikom konkursu. Wyłonienie zwycięzców było niezwykle trudne, ponieważ wszystkie ozdoby były piękne
i wyjątkowe. Po wnikliwej obradzie komisja postanowiła przyznać trzy miejsca:

I miejsce – Mateusz Skrętny
II miejsce – Wiktor Paprocki
III miejsce – Oliwier Ochal

Nagrody otrzymali również rodzice tych dzieci. Fundatorem nagród dla rodziców był Przewodniczący Rady Powiatu Pan Zdzisław Szmytkowski.  Upominki z rąk przewodniczącego otrzymali: Pan Bartosz Skrętny, Pani Agata Podwiązka oraz Pani Wioletta Dereniowska – Ochal. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa oraz dziękujemy wszystkim za ogromny wkład
i zaangażowanie włożone w wykonanie pisanek.