SKS na lodowisku STEGNY 01.03.2021 roku.

W ramach zajęć SKS na świeżym powietrzu z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii w dniu 01.03.2021 r. odbył się wyjazd do Warszawy na zajęcia na lodowisku Stegny pod opieką Pani B. Siwek i Pani A. Biegaj.

Dwu godzinny slot sprawił wiele przyjemności z jazdy na łyżwach, a nasze mięśnie poczuły w końcu odpowiednie obciążenie.

Jeździliśmy na dwóch lodowiskach. Jedno zewnętrzne – tor łyżwiarski 400 m x 11 m do jazdy szybkiej, połączony gumową ścieżką z płytą centralną, gdzie uczestnicy ślizgawki doskonalili technikę i różne figury łyżwiarskie.

Grupa chętnych i aktywnych dzieci i młodzieży była liczna, nie wszystkim udało się tym razem pojechać ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, stąd planujemy jeszcze kolejne łyżwiarskie treningi pod odkrytym niebem.

Tekst i foto ZSP nr 4 – B. Siwek