Ślubowanie klas 1 SP nr 4.

W piątek 23 października 2020 roku najmłodsi uczniowie szkoły w Twierdzy złożyli na SZTANDAR SZKOŁY  uroczyste ślubowanie. Niestety ze względu na panującą epidemię nie było publiczności, jupiterów i bogatej oprawy artystycznej. Każda klasa oddzielnie zaprezentowała króciutki program, a potem zostali pasowani na uczniów. Mimo niecodziennej sytuacji nastroje były uroczyste a dzieci przejęte i uśmiechnięte. Na zakończenie  uczniowie otrzymali jak zawsze prezenty, które zostały  ufundowane  przez Dyrektora Zespołu p. Zdzisława  Szmytkowskiego, Radę Rodziców SP, którą reprezentowała w jednej grupie wiceprzewodnicząca  p. Katarzyna Trześniewska,  oraz Radę Rodziców z „zerówki” ubiegłego roku. Swoje własnoręcznie zrobione upominki przekazali także uczniowie klas drugich. Uroczystość zakończono wspólnym zdjęciem.

   Tekst ZSP nr 4 – E. Rudnicka

Klasa 1a.

Klasa 1b.

Klasa 1c.