Święto Pluszowego Misia w Publicznym Przedszkolu nr 4.

Miękki, puchaty, z klapniętym uszkiem czy wielkimi oczkami. Taki jest właśnie pluszowy miś, który  25 listopada obchodził swoje święto. Choć obecna sytuacja epidemiologiczna nie pozwoliła naszym przedszkolakom powalić się swoimi ulubieńcami  to i tak nie zapomnieliśmy o ich święcie. Tego wyjątkowego dnia dzieci z Publicznego Przedszkola nr 4 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym  nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim dowiedziały się, skąd się wzięło święto pluszowego misia, uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych , a także miały możliwość tworzyć portrety misiów z różnych materiałów plastycznych. Nie zabrakło także bajek, których bohaterami oczywiście byli ulubieńcy dzieci. W każdej grupie znalazło się wiele zabaw i gier z udziałem sympatycznego misia choćby „Stary Niedźwiedź”. Niewątpliwie atrakcją tego dnia była zamiana dzieci w misie, a to za sprawą fotobudki. Każdy przedszkolak miał możliwość zrobić sobie zdjęcie, na którym wyglądał jak sympatyczny podjadacz miodu. Cieszyć może fakt, że mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek multimedialnych, moda na misie nie przemija. Bo co jak nie pluszowy, miękki miś może odgonić wszystkie smutki każdego malucha. Zdjęcia z pluszowego misia znajdują się w galerii w zakładce przedszkola.