Święto Rodziny w Miejskim Żłobku nr1. w Nowym Dworze Mazowieckim.

26 maja w naszym Żłobku obchodziliśmy uroczyście Święto Rodziny. To wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu a przede wszystkim jest to czas który mogą spędzić tylko ze sobą, bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. Program artystyczny rozpoczął się występem iluzjonisty, który poprzez rozmaite sztuczki i czary wprowadził wszystkich w znakomity nastrój. Następnie przyszedł czas na radosne zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Przy wesołej muzyce, kolorowych balonach i bańkach mydlanych dzieci mogły bawić się wspólnie z rodzicami, korzystać z trampoliny i innych sprzętów w ogrodzie. Dużym zainteresowaniem cieszył się kącik malowania twarzy w którym opiekunowie i chętni rodzice ozdabiali twarze dzieciom sprawiając im wiele radości. Ogromną atrakcją okazała się również fotobudka do której rodzice wraz ze swoimi pociechami ustawili się w kolejce, aby utrwalić swój udział w uroczystości. Chwile zabaw umilał wszystkim pyszny poczęstunek: ciasta własnego wypieku, owoce, kiełbaski, wata cukrowa, popcorn oraz inne smakołyki. Na zakończenie programu artystycznego każde z dzieci wręczyło swoim kochanym rodzicom laurkę wraz z gorącym całuskiem. Z okazji Dnia Rodziny życzymy Państwu dużo zdrowia, uśmiechu, satysfakcji z bycia rodzicem. Jak najwięcej ciepła, wspólnie spędzanego czasu oraz wzajemnej bliskości, czułości, zrozumienia i tolerancji.

Tekst; Marzena Bojar

Zdjęcia; Blanka Rutkowska

Święto Rodziny w Miejskim Żłobku nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

„M  jak mama, T  jak tata
S  jak siostra, B  jak brat
 Ach rodzina jest wspaniała
 To Twój mały wielki świat „

Jak co roku w maju obchodziliśmy w żłobku święto naszych kochanych rodziców.

„Święto Rodziny” to dzień szczególny, taki w którym dzieci poprzez wiersz  i piosenkę pragną wyrazić   rodzicom swoją wdzięczność za miłość, za dobroć, za serce. Podczas całego tygodnia nasi milusińscy w szczególny sposób mieli okazję doceniać, poznawać i cieszyć się rodziną.

Dzieci wykonały wspólną prace plastyczną– malowanie domu. Wśród kolorowych farb dały upust swojej wyobraźni i wykazały się ogromnym talentem artystycznym. Miały okazję bawić się przy muzyce, wspólnie śpiewać piosenki, tańczyć. Wspaniałym prezentem dla  Mamy w dniu jej święta była wykonana przez dzieci laurka jak również fotografia dziecka wykonana w fotobudce.

Wiemy, że rodzice to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka, a dziecko to światło i szczęście w życiu każdej mamy i taty.
Święto to, przypomina nam jak ważni są nasi Rodzice, oraz że każdemu z nich należy się moc uścisków i buziaków za ich bezwarunkową miłość.

Niech nam żyją sto lat!