Szkolny etap konkursu “Warszawska Syrenka”.

12 kwietnia 2021 , jak każdego roku, odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego „ Warszawska Syrenka”. Przebiegł on w niecodziennej formie, gdyż ze względu na pandemię, uczestnicy przysyłali nagrania audio – video z prezentowanymi przez siebie utworami do pani Beaty Kielar. Jury w składzie: pani wicedyrektor Ewa Rudnicka, Joanna Skibińska, Beata Kielar zdecydowało się przyznać równorzędne, pierwsze miejsca następującym artystom:

Marysi Napiórkowskiej z klasy 1a

Marysi Wójcik z klasy 1c

Julkowi Budzowskiemu z klasy 1c

Faustynie Swatek z klasy 2a

Julii Przekorze z klasy 4b

Blance Siwek z klasy 4b

Kubie Fajdkowi z klasy 8a

Zuzannie Biegaj z klasy 8b

Uczniowie ci będą reprezentować szkołę w powiatowym etapie konkursu. Gratulujemy uczestnikom talentu i zapału do pracy. Dziękujemy rodzicom za pomoc przy realizacji nagrań. Nagrody ufundowane zostały przez sponsorów zewnętrznych, Radę Rodziców oraz Dyrektora Zespołu pana Zdzisława Szmytkowskiego.

Tekst i foto ZSP nr 4 – Beata Kielar