,,Szydełkowanie z maluchami” – warsztaty w grupie ,,Pszczółki”.

Dnia 7 lutego w Publicznym Przedszkolu nr 4, w grupie ,,Pszczółki” odbyły się warsztaty plastyczno – techniczne pod hasłem ,,Szydełkowanie z Maluchami”. Były to warsztaty przygotowane i przeprowadzone przez Panią Aleksandrę Olszewską, mamę jednego z chłopców z naszej grupy. Pani Ola zaprezentowała dzieciom technikę szydełkowania  oraz to, co sama stworzyła z kolorowej włóczki, sznurka i kordonka. Przedszkolaki podziwiały wydziergane postacie z bajek, rozpoznawały warzywa, tuliły przepiękne maskotki. ,,Pszczółki” miały również okazję wykazać się swoimi umiejętnościami. Z wielkim zaangażowaniem przeplatały na palcach kolorową włóczkę tworząc ażurowe sznurki. To było bardzo ciekawe i edukacyjne spotkanie pełne radości i kreatywności. Na pamiątkę mile spędzonego czasu dzieci otrzymały zestaw kolorowych warzyw, który zajął honorowe miejsce w kąciku przyrody. ,,Pszczółki” serdecznie dziękują Pani Oli za przygotowanie warsztatów i zapraszają na kolejne spotkanie.