Tak walczyły Amazonki w Twierdzy.

            Pandemia sprawiła , że w ubiegłym roku , w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 , nie mógł się odbyć wielobój sprawnościowo-zwinnościowy dziewcząt „Amazonka” klas IV, V, i VI. Dopiero teraz, kiedy pandemia odpuściła, dziewczęta mogły przystąpić do rywalizacji. Było wesoło, sympatycznie i sportowo. Chęć bycia najlepszą i doping kibiców sprawił, że prowadzenie zmieniało się prawie po każdej konkurencji. Dziewczęta dały z siebie wszystko. Przygotowane konkurencje wymagały szybkości, zwinności oraz zastosowania elementów taktyki. Do zdobycia korony potrzebna była wola walki, spryt oraz intuicja by w każdej konkurencji zdobyć jak największą ilość punktów.

            Zawody pokazały nam, że rywalizacja młodzieży może przynieść dużo dobrej zabawy i może być doskonałą formą spędzania czasu wolnego. A oto wyniki zawodów.

  •  I miejsce – Swatek Łucja
  •  II miejsce – Łepkowska Nikola
  • III miejsce – Śmielińska Anna

            Nagrody , ufundowane przez UKS ”Reduta ”, najlepszym wręczał  dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 Zdzisław Szmytkowski który pogratulował wszystkim wspaniałej walki a zwycięzcom tytułów. Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym.

   Tekst  i foto ZSP nr 4 – Sławomir Krzeczkowski