Turniej piłkarski amatorów o puchar Burmistrza miasta.

             Uczniowski Klub Sportowy „Reduta”, działający przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4, 29 kwietnia zorganizował , turniej piłkarski dla amatorskich drużyn z Nowego Dworu Mazowieckiego. Zawody swoim patronatem objął burmistrz miasta Jacek Kowalski.  Drużyny dopisały  , wystartowało sześć drużyn które rozegrały zawody systemem „ każdy z każdym”. Tradycją już w Twierdzy jest , że zmagania stoją na bardzo wysokim poziomie. Na boisku toczyła się zacięta walka ale fair. Zawody ,  rzetelnie i profesjonalnie poprowadził Artur Radziszewski. A oto wyniki spotkań:

Saper Kazuń – Bezlitośni                  2:0

Legioniści – Dream Team                 1:2

Delta – Wisła Zakroczym                  0:4

Saper Kazuń – Dream Team             1:3

Bezlitośni – Wisła Zakroczym           1:3    

                                           Legioniści – Delta                              1:0

                                           Saper Kazuń – Wisła Zakroczym       3:1

                                           Dream Team – Delta                         0:0

                                           Bezlitośni – Legioniści                      0:0

                                           Saper Kazuń – Delta                          3:2

                                           Wisła Zakroczym – Legioniści           2:1

                                           Dream Team – Bezlitośni                  2:0

                                           Saper Kazuń – Legioniści                  2:2

                                           Delta – Bezlitośni                              2:2

                                           Wisła Zakroczym – Dream Team      0:2

Klasyfikacja końcowa

I miejsce – Dream Team                             13 pkt.

II miejsce – Saper Kazuń                            10 pkt.

III miejsce – Wisła Zakroczym                    9 pkt.

                   Tryumfatorzy turnieju wystąpili w składzie: Jan Baczyński /GK/, Łukasz Pepel, Daniel Wierzbicki, Krzysztof Krawczyk, Marceli Smardzewski, Szymon Trojnacki, Robert Graff, Łukasz Zalewski.

                Najlepszym bramkarzem turnieju został Jan Baczyński a królem strzelców turnieju został Marceli Smardzewski zdobywca 5 bramek, wszyscy z drużyny Dream Team. Na zakończenie zawodów najlepszym wręczono nagrody ufundowane przez Burmistrza miasta Jacka Kowalskiego.

   Tekst i foto UKS Reduta – Sławomir Krzeczkowski