Turniej piłkarski amatorów „Pożegnanie lata” w Twierdzy.

            Jak co roku, Uczniowski Klub Sportowy „Reduta” , działający przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Modlinie Twierdzy organizuje, na pożegnanie lata, turniej piłkarski amatorów. / 24 września/. W tym roku zawody swoim patronatem objął burmistrz miasta Jacek Kowalski,  oraz wziął w nim czynny udział/ drużyna Oldbojów/. Drużyny rozgrywały zawody  systemem „każdy z każdym”. Mecze przebiegały w sportowej atmosferze , na boisku toczyła się zacięta walka ale zgodna z przepisami. Nad wydarzeniami na boisku czuwał, jak zwykle doskonale, sędzia zawodów Michał Szymański. A oto wyniki spotkań:

Inter Cars – Oldboje              1:2

Legioniści – Herkules            1:0

Betoniara – DZP                    1:0

Delta – Dream Team             0:2

Inter Cars – Legioniści          3:2

Oldboje – Herkules               1:0

Betoniara – Delta                  1:1

DZP – Dream Team               0:3

Inter Cars – Herkules             2:1

Oldboje – Legioniści             1:2

Betoniara – Dream Team       0:3

DZP – Delta                           2:1

Półfinały

Dream Team – Legioniści     1:2

Inter Cars – Betoniara           0:1

Mecz o III miejsce

Inter Cars – Dream Team      0:2

FINAŁ

                                               Betoniara – Legioniści           0:0 karne 3:2

             Najlepszym bramkarzem turnieju został Łukasz Zalewski – Dream Team, a królem strzelców Daniel Mąka – Inter Cars, zdobywca 4 bramek. Drużyna zwycięzców, Betoniara wystąpiła w składzie: Bartosz Ciszyński / kpt/, Maciej Michałowski / br/, Kamil Kowalczyk, Paweł Szydlik, Dominik Arent, Hubert Biernacki, Maciej Wiśniewski, Dawid Pawlak, Krystian Sławiński, Łukasz Krzysztofiak,

            Na zakończenie zawodów wręczono nagrody ufundowane przez Burmistrza miasta Jacka Kowalskiego.

Tekst i foto UKS “Reduta” – Sławomir Krzeczkowski