Turniej piłkarski amatorów „Pożegnanie lata” w Twierdzy.

Tradycyjnie, co roku, Uczniowski Klub Sportowy „Reduta” organizuje, na pożegnanie lata, turniej piłkarski. / 25 września/. Tegoroczne zawody swoim patronatem objął burmistrz miasta Jacek Kowalski. Drużyny rozgrywały zawody systemem „każdy z każdym”. Mecze przebiegały w sportowej atmosferze , na boisku toczyła się zacięta walka ale zgodna z przepisami. A oto wyniki spotkań:

Corona Export – Bezlitośni – 2:3

Herkules -Intercars – 0:2

Delta – Sparta – 1:2

Corona Export – Intercars – 1:2

Bezlitośni – Sparta – 2:1

Herkules – Delta – 0:3

Corona Export – Sparta – 0:3

Intercars – Delta – 2:0

Bezlitośni – Herkules – 3:1

Corona Export -Delta – 2:1

Sparta – Herkules – 1:2

Intercars -Bezlitośni – 1:3

Corona Export – Herkules – 1:4

Delta – Bezlitośni – 0:2

Sparta – Intercars – 0:3

Najlepszym bramkarzem turnieju został Robert Goszczycki a królem strzelców Kamil Pudelski. Drużyna zwycięzców wystąpiła w składzie: Wiktor Komendowski , Piotr Komendowski , Marcin Komendowski, Bartosz Kużel, Kamil Pudelski , Oskar Dąbrowski, Jacek Słomczyński , Łukasz Łuszczyński , Paweł Balcerzak , Mariusz Fluder, Jarosław Mamaj.

Na zakończenie zawodów wręczono nagrody ufundowane przez Burmistrza miasta Jacka Kowalskiego.

Autor – Sławomir Krzeczkowski