Turniej piłkarski amatorów w Twierdzy z okazji święta Wojska Polskiego.

         Co roku, tradycyjnie, Uczniowski Klub Sportowy „Reduta”, działający przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 organizuje , z okazji święta Wojska Polskiego, turniej piłkarski amatorów. Dlatego 12 sierpnia przeprowadzono zawody które swoim patronatem objął Burmistrz miasta Jacek Kowalski. W  rywalizacji uczestniczyło pięć drużyn które rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”. Mimo momentami niesprzyjającej pogody na murawie trwała zacięta walka , ale fair. Nad regulaminowym przebiegiem gry czuwał, jak zawsze doskonale, nasz etatowy sędzia Michał Szymański. A oto wyniki meczów:

Delta – Jeziorak                     0:1

Legioniści – Kosa Fans          1:2

Bezlitośni – Jeziorak              1:1

Delta – Kosa Fans                  0:4

Legioniści – Bezlitośni           4:1

Kosa Fans – Jeziorak             2:4

Delta – Bezlitośni                  0:4

Legioniści – Jeziorak              0:2

Bezlitośni – Kosa Fans          2:2

Delta – Legioniści                  0:6

Końcowa tabela

I miejsce – Jeziorak                – 10 pkt.

II miejsce – Kosa Fans           – 7 pkt.

III miejsce – Legioniści         – 6 pkt.

Zwycięska drużyna Jezioraka wystąpiła w składzie: Krzysztof Nowiński, Szymon Nowiński, Dawid Ostrowski, Piotr Powierża, Konrad Szerszenowicz, Kacper Drzymalski, Bartek Pieckowski, Maciej Wardzyński, Michał Gałecki.

            Na zakończenie zawodów wręczono nagrody najlepszym , które ufundował Burmistrz miasta Jacek Kowalski. Nagrodę dla najlepszego bramkarza ufundowała radna miasta Justyna Paszkiewicz. Nagrodę tą zdobył Krzysztof Nowiński z Jezioraka. Królem strzelców został Kacper Ciesielski z Kosa Fans który zdobył w turnieju 6 bramek. Wszystkim uczestnikom turnieju podziękowano za udział w zawodach i ……. Do zobaczenia za rok!!!!   

Tekst i foto UKS “Reduta” – Sławomir Krzeczkowski