Turniej piłkarski „dzikich drużyn” w Twierdzy.

Realizując ideę VIII edycji Narodowego Dnia Sportu, 19 września, Uczniowski Klub Sportowy „ Reduta” działający przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 zorganizował piłkarski turniej „ Dzikich drużyn” w którym udział wzięły drużyny szkół podstawowych. Nie zabrakło emocji , spięć i sytuacji podbramkowych, ale walka była fair. A oto klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce – drużyna WDT – 4 pkt.

II miejsce – drużyna Ministranci – 3 pkt.

III miejsce – drużyna Arbuzy – 1 pkt

Najlepszym strzelcem turnieju został Jakub Barszczak a bramkarzem Kamil Caban. Tryumfatorzy turnieju wystąpili w składzie: Mateusz Tulin, Oskar Pyrzeński, Kacper Trojak, Konrad Dąbrowski, Hubert Fedorów, Dawid Mielczarek, Mateusz Sobolewski , Szymon Boczek.

Na zakończenie zawodów najlepszym wręczono nagrody ufundowane przez UKS „ Reduta”.

Autor – Sławomir Krzeczkowski