Turniej piłkarski „Powitanie lata” 2021 w Twierdzy.

Uczniowski Klub Sportowy „ Reduta”, działający przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4, tradycyjnie co roku organizuje turniej piłkarski otwierający letni sezon. Dlatego 21 maja rozegrano zawody w których udział wzięło pięć drużyn piłkarskich amatorów z Nowego Dworu Mazowieckiego. Zespoły grały systemem „każdy z każdym” , mecz trwał 15 min. W tym roku honorowym patronatem zawodów objął Burmistrz Miasta Jacek Kowalski. Licznie przybyli widzowie mogli zobaczyć kawał dobrego futbolu. Na boisku było mnóstwo walki, zaangażowania oraz efektownych bramek. Wystarczy powiedzieć, że zwycięzcę turnieju wyłonił dopiero ostatni mecz. Zawody , jak zwykle, rzetelnie i profesjonalnie poprowadził Michał Szymański. A oto wyniki meczów:

Delta – Legioniści 0:3

Bezlitośni – Inter Cars 1:1

Delta – Straż 0:6

Bezlitośni – Legioniści 2:5

Inter Cars – Straż 6:1

Delta – Bezlitośni 3:3

Straż – Legioniści 1:1

Delta – Inter Cars 0:3

Bezlitośni – Straż 0:3

Inter Cars – Legioniści 1:1

Tabela końcowa

Punkty Bramki

I miejsce – Inter Cars 8 11:3

II miejsce – Legioniści 8 10:4

III miejsce – Straż 7 11:7

IV miejsce – Bezlitośni 2 6:12

V miejsce – Delta 1 3:15

Najlepszym bramkarzem turnieju został Kacper Bąkowski z zespołu Inter Cars a królem strzelców Kamil Turecki z zespołu Straż , zdobywca 6 bramek.

Na zakończenie turnieju najlepszym drużynom wręczono nagrody ufundowane przez Burmistrza miasta Jacka Kowalskiego.

Tekst i foto UKS “Reduta” – Sławomir Krzeczkowski