Turniej piłkarski w Twierdzy z okazji święta Wojska Polskiego.

            Co roku, tradycyjnie, Uczniowski Klub Sportowy „Reduta”, działający przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 organizuje , z okazji święta Wojska Polskiego, turniej piłkarski amatorów. Dlatego 20 sierpnia przeprowadzono zawody które swoim patronatem objął Burmistrz miasta Jacek Kowalski. W  rywalizacji uczestniczyło pięć drużyn które rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”.

            Tradycją już w Twierdzy jest , że zmagania stoją na bardzo wysokim poziomie. Na boisku toczyła się zacięta walka ale fair. Zawody rzetelnie i profesjonalnie poprowadził sędzia Artur Radziszewski. A oto wyniki poszczególnych meczów:

Delta – Reduta                       0:3

Fc Mrija – Jeziorak                 2:2

Twierdza Świata – Reduta    1:4

Delta – Fc Mija                      2:1

Twierdza Świata – Jeziorak   3:1

Fc Mrija – Reduta                  0:3

Twierdza Świata – Delta       1:2

Jeziorak – Reduta                  0:1

Twierdza Świata – Fc Mija    1:1

Delta – Jeziorak                     5:1

Klasyfikacja końcowa

I miejsce – Reduta                 12 pkt

II miejsce – Delta                  9 pkt

III miejsce – Twierdza Świata  4 pkt           

            Zwycięska drużyna Reduty wystąpiła w składzie: Oskar Dąbrowski /GK/, Marcin Bocheński, Mateusz Biniek, Patryk Młynarek, Wiktor Bułka, Daniel Hejko, Tomasz Michalak, Łukasz Łuszczyński.

            Na zakończenie zawodów wręczono nagrody najlepszym , które ufundował Burmistrz miasta Jacek Kowalski. Nagrody, w imieniu Burmistrza miasta, wręczała radna miasta Justyna Paszkiewicz. Najlepszym bramkarzem turnieju został Oskar Dąbrowski z Reduty. Tytuł króla strzelców zdobył Adrian Budek z Delty który zdobył w turnieju 3 bramki. Wybrano też najlepszego zawodnika turnieju. Został nim Łukasz Kurpiewski z Delty. Wszystkim uczestnikom turnieju podziękowano za udział w zawodach i ……. Do zobaczenia za rok!!!!          

      Tekst i foto ZSP nr 4 – Sławomir  Krzeczkowski