„Ulubione wierszyki” – konkurs recytatorski w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Twierdzy Modlin.

Dnia 3 listopada odbył się w naszym przedszkolu konkurs recytatorski pt. „Ulubione wierszyki”, w którym każdy uczestnik mógł zaprezentować się w swoim ulubionym utworze. Nasi wychowankowie okazali się wrażliwi na piękno naszego języka ojczystego i udowodnili, że posiadają zdolności recytatorskie. Dobór repertuaru był bardzo interesujący i urozmaicony. Można było wysłuchać znanych i mniej znanych utworów wielu polskich poetów m.in. Jana Brzechwy, Juliana Tuwima czy Katarzyny Kowalskiej. Wszystkie dzieci zaprezentowały się znakomicie, więc komisja konkursowa miała wielki dylemat z podjęciem decyzji. Uczestnicy konkursu za piękne występy i udział otrzymali gromkie brawa , pamiątkowe dyplomy oraz  nagrody. 7 uczestników otrzymało wyróżnienie za piękną recytację.