Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 klas ósmych ZSP nr 4 w Modlinie Twierdzy.

20 czerwca 2024 o godzinie 16.00 w hali sportowej ZSP nr 4 w Modlnie Twierdzy odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024 klas ósmych.

Na początku uczniowie zatańczyli poloneza.

Następnie wręczono nagrody dla uczniów osiągających najwyższe wyniki w nauce, najlepszego sportowca wśród uczniów i uczennic, złożono podziękowania dla rodziców działających na rzecz klasy, podziękowano pani dyrektor Emilii Napiórkowskiej, wychowawcy klasy pani Annie Kamińskiej, nauczycielom współorganizującym proces kształcenia pani Kamili Czekajło i Patrycji Kuleszy. Zostały wręczone uczniom świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim wręczyli uczniom dyplomy i nagrody w związku z zajęciem 2 miejsca przez zrealizowany przez nich film w Ogólnopolskim Konkursie “Nie nagrywaj, pomóż”, dotyczącym udzielania pierwszej pomocy. Opiekunką projektu była pani dyrektorka szkoły Emilia Napiórkowska.

Uczniowie klas 7 przygotowali pożegnanie klasy ósmej, klasa 7a zaprezentowała piosenkę, klasa 7b rozdała Klasowe Oscary – znajdując w sposób humorystyczny u każdego cechę charakterystyczną oraz zaprezentowała taniec.

Tekst i foto ZSP nr 4 – Artur Kielar