Uroczystość „Powitanie lata” w Miejskim Żłobku nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Dnia 21.06.2023r. odbyło się uroczyste powitanie lata, które zostało połączone z zakończeniem roku w żłobku.
Na uroczystość tę przybyli zaproszeni goście oraz osoby bliskie naszych pociech. Nasi milusińscy wraz z opiekunkami przygotowali krótki program artystyczny, w którym zawarty był wierszyk oraz wesołe piosenki z pokazywaniem. Po przedstawieniu dzieci dostały kolorowe dyplomy oraz wspaniałe upominki zakupione przez Radę Rodziców. Podziękowania zostały również wręczone rodzicom, którzy byli zaangażowani w życie naszej placówki.
Były to wyjątkowe chwile dla naszych milusińskich, ich rodziców oraz opiekunów. Ten dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych, ponieważ był zakończeniem pewnego etapu w życiu każdego z nich.
Wszystkim dzieciom życzymy samych pięknych i słonecznych dni oraz bardzo wiele radości z nadchodzących wakacji. Rodzicom życzymy samych szczęśliwych chwil z dziećmi oraz dziękujemy za zaufanie do naszej placówki i naszego personelu. 


Zdjęcia: Marta Kaczmarek-Antos
Tekst: Sylwia Sosnowska