W klasach 0, I, II, III też były Amazonki.

            W rywalizacji dziewcząt w zawodach „Amazonka 2021”, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4, nie mogło zabraknąć zawodniczek z klas 0,I,II,III. I dlatego na wzór mitycznych wojowniczek, podjęły one walkę w konkurencjach gdzie należało się wykazać szybkością, zwinnością i sprytem. Zabawy i śmiechu było co niemiara, a na parkiecie królowała sportowa rywalizacja. Dziewczęta dały z siebie wszystko. Tym bardziej, że zawodniczki dopingowali kibice. Na parkiecie trwała walka do ostatniej konkurencji. A oto wyniki poszczególnych grup:

Klasy 0, I

I miejsce – Nasiłowska Oliwia

II miejsce – Sawicka Nikola

III miejsce – Skóra Zofia

Klasy II , III

I miejsce – Krzemińska Maja

II miejsce – Draganiak Nikola

III miejsce – Grzybowska Pola

            Na zakończenie zawodów najlepszym wręczono nagrody ufundowane przez

UKS „Reduta” a każdy uczestnik otrzymał owoc do wyboru.

   Tekst i foto ZSP nr 4 – mgr Sławomir Krzeczkowski