„W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA” – PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE W WYKONANIU GRUPY „0” B.

„Wszystkim, którzy są dziś z nami,

blisko i daleko stąd,

życzymy Wesołych Świąt”

Boże Narodzenie to czas radosnego świętowania, kolędowania, składania sobie życzeń. To święta wspomnień, spełnionych marzeń. W taki magiczny nastrój wprowadziła nas Grupa „Zerówkowiczów” zimowym przedstawieniem pt. „W oczekiwaniu na święta”. Dnia 22 grudnia mali aktorzy zaczarowali scenę swoimi pięknymi strojami, a scenografia ociepliła w grudniowy dzień serca widzów. Dzieci wspaniale zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne i z radością wcieliły się w role: śnieżynek, skrzatów, krasnoludków, bałwanków, pani Zimy i Mikołaja, którego nie mogło zabraknąć w klimacie pełnym magii. Duże wrażenie wywarł zimowy taniec śnieżynek do muzyki J. Straussa. Za sprawą piosenki „Wesołych Świąt” radość zagościła w naszych sercach. Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami, słodyczami ufundowanymi przez Pana Dyrektora Zdzisława Szmytkowskiego. Po przedstawieniu Pani Wicedyrektor Ewa Rudnicka złożyła wszystkim bożonarodzeniowe życzenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu zaczarowanego magią świąt wydarzenia.

Tekst, film: ZSP nr 4 – P. Kuczera

Foto: ZSP NR 4 – K. Prusinowska