Warcaby w Twierdzy z PCK.

W odpowiedzi na apel Zarządu Oddziału Rejonowego PCK w Nowym Dworze Mazowieckim co do udziału w specjalnej edycji XII turnieju warcabowego PCK o puchar Prezesa Zarządu Rejonowego PCK, 13 października w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 4 Uczniowski Klub Sportowy ‘ Reduta” zorganizował turniej warcabowy rangi mistrzostwa szkoły. W zawodach wystartowało 24 uczniów którzy walczyli na planszach w trzech etapach. Do finału zakwalifikowało się 6 uczniów którzy walczyli systemem „ każdy każdym”. A oto wyniki rundy finałowej:

I miejsce – Igor Łącki

II miejsce – Hanna Prokopiuk

III miejsce – Konrad Brzeziński

IV miejsce – Nikola Żeleźnicka

V miejsce – Martyna Barylska

VI miejsce – Hanna Wiórkiewicz

Na zakończenie zawodów wręczono nagrody ufundowane przez dyrektora szkoły Zdzisława Szmytkowskiego, radną miasta Justynę Paszkiewicz i UKS „ Reduta”.

Tekst i foto ZSP nr 4 – Sławomir Krzeczkowski