Wielobój „Amazonka 2020” w klasach VII – VIII: Tak warto walczyć!

To był ostatni akord w wielobojowych zmaganiach dziewcząt „ Amazonka 2020” w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Modlinie Twierdzy. Do zmagań przystąpiły dziewczęta z klas VII-VIII/ 19 października/. Frekwencja nie była najgorsza. W czasie trwania zawodów trwała zacięta walka. Dziewczęta rywalizowały w konkurencjach gdzie należało się wykazać szybkością, zwinnością i sprytem. Dlatego zabawy i śmiechu było, co niemiara, a na parkiecie królowała sportowa rywalizacja. Dziewczęta dały z siebie wszystko. A oto końcowe wyniki zawodów:

I miejsce – Zuzanna Włodarz

II miejsce – Agata Sosińska

III miejsce – Zuzanna Biegaj

Na zakończenie zawodów najlepszym wręczono nagrody ufundowane przez UKS „ Reduta”.

Tekst i foto ZSP nr 4 – Sławomir Krzeczkowski