Wielobój „Amazonka 2023” w klasach VII – VIII: Tak warto walczyć!

            To był ostatni akord w wielobojowych zmaganiach dziewcząt „ Amazonka 2023” w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Modlinie Twierdzy. Do zmagań przystąpiły dziewczęta z klas VII-VIII . Frekwencja dopisała. W czasie trwania zawodów  trwała zacięta walka. Dziewczęta rywalizowały w konkurencjach gdzie należało się wykazać szybkością, zwinnością i sprytem. Dlatego zabawy i śmiechu było, co niemiara, a na parkiecie królowała sportowa rywalizacja. Dziewczęta dały z siebie wszystko. A oto końcowe wyniki zawodów:

I miejsce – Nikola Łepkowska

II miejsce – Elżbieta Mrowińska

III miejsce – Anna Śmielińska

            Nagrody ufundowane przez UKS ”Reduta ” wręczyła najlepszym dyrektor szkoły Emilia Napiórkowska która pogratulowała wszystkim wspaniałej walki a zwycięzcom tytułów. Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym.

  Tekst i foto ZSP nr 4 – Sławomir Krzeczkowski