“Wilk i 7 koźlątek” w przedszkolu.

15 listopada gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów ze Studia Artystycznego ARENA w spektaklu pt. “Wilk i 7 koźlątek”. Celem przedstawienia było przedstawienie najmłodszym zasad bezpieczeństwa, pokazując, że nie każdemu można ufać. Spektakl opowiadał o siedmiu koźlątkach , które codziennie cierpliwie słuchały rad swojej mamy, na temat tego co robić, by nic złego ich nie spotkało. Jednak dobre rady mamy nie wystarczyły przed niebezpieczeństwem ze strony wilka. Koźlątka wpadły w sidła złego i głodnego wilka. Wielka miłość matki sprawiła, że uratowała ona swoje dzieci oraz ukarała oprawcę za nikczemny uczynek. Kolorowe stroje, ciekawa scenografia oraz interaktywny charakter przedstawienia sprawiły, że najmłodsza widownia oglądała spektakl z wielkim zainteresowaniem. Dzieci miały możliwość zetknięcia się z grą żywego aktora jak również z teatrem kukiełkowym. Zachęcane przez artystów brały czynny udział w spektaklu.