Wirtualna wystawa „Wiszący mobil – dekoracja do pokoju ucznia”.

Uczniowie klas 5 w ramach realizacji podstawy programowej z plastyki zapoznali się z materiałem edukacyjnym z platformy e-podręczniki i samodzielnie wykonali wiszący mobil, czyli przestrzenną formę dekoracyjną do swojego pokoju. Praca mogła być ozdobiona niezwykłymi ptakami, wiosennymi kwiatami lub innymi, nawet zupełnie abstrakcyjnymi elementami, zależnie od zainteresowań i pomysłowości ucznia. Do wykonania pracy potrzebne były: sznureczki, nitki lub druciki, tektura, patyczki, kolorowe kartki, nożyczki, klej lub inne materiały wybrane przez ucznia. Prace wykonane przez piątoklasistów świadczą o ich ogromnej pomysłowości, kreatywności i wyjątkowej ekspresji twórczej. Są tak ciekawe, że zaproponowaliśmy ich twórcom udział w wirtualnej wystawie na stronie internetowej szkoły. Zapraszamy do obejrzenia. Anna Dąbrowiecka

Antoni Karpowicz 5d
Aleksander Grunkowski 5a
Hanna Borkowska 5c
Igor Kozłowski
Jan Gadowski 5a
Maja Krasnowska 5b
Maja Witt 5d
Marta Ręklewska 5c
Maciej Myśliwiec 5c
Patrycja Walczyńska 5c
Paulina Sasin 5c
Wiktoria Ochal
Michalina Grzybowska 5c

1 komentarz do “Wirtualna wystawa „Wiszący mobil – dekoracja do pokoju ucznia”.

Możliwość komentowania została wyłączona.