,,Powitanie żłobkowiczów” w Miejskim Żłobku nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim.

12 października w naszym Żłobku przywitaliśmy nowo przyjętych żłobkowiczów. To ważne wydarzenie w życiu dzieci, rodziców i opiekunów.

W tym dniu dzieci przyszły odświętnie ubrane i zostały przywitane piosenką pt.: Dzień dobry, witam Was! Aby uprzyjemnić dzieciom te pierwsze chwile rozłąki z rodzicami i umilić im pobyt w żłobku przygotowaliśmy wiele atrakcji. Nasi  milusińscy uczestniczyli w zabawach z chustą animacyjną, w tanecznej zabawie z balonami i hula – hop w rytm ulubionych piosenek dziecięcych. Każdy z naszych milusińskich odciśniętą dłoń w masie solnej, przygotowaną podczas wcześniejszych zajęć, wziął do domu na pamiątkę. To był wspaniały czas wspólnej zabawy pełnej radości, uśmiechu i niesamowitych wrażeń.

Serdecznie  witamy naszych milusińskich w żłobku i życzymy  dobrego czasu pełnego radości i wspólnych zabaw.

Zdjęcia: Blanka Rutkowska
Artykuł: Dorota Rusin

Uroczyste powitanie Żłobkowiczów

04.11.2021r w Miejskim Żłobku nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim odbyło się  powitanie nowo przyjętych milusińskich. Z tej okazji wszystkie maluszki przyszły do żłobka  odświętnie ubrane. Uroczystość zaczęła się od piosenki ,,Powitanki’’, następnie przy wesołej muzyce wśród kolorowych balonów, chust oraz baniek mydlanych odbywały się zabawy i tańce. Jedną z atrakcji było ,,Magiczne pudełko’’ z którego dzieci wyczarowywały różne przedmioty związane z jesienną aurą. W trakcie wesołych zabaw, zgadywanek i konkursów zostały zrobione pamiątkowe fotografie. Na pamiątkę uroczystości dzieci otrzymały drobny upominek w postaci książeczki oraz Cerytfikat żłobkowicza ufundowane przez Radę Rodziców. Serdecznie witamy nasze małe kochane dzieci i wszystkim życzymy wielu uśmiechów, zawiązania przyjaźni, dni pełnych wrażeń oraz ciekawych doznań w żłobkowym gronie.

Powitanie Dzieci w Żłobku.

Bycie żłobkowiczem wcale nie jest łatwe. Ma się wiele ważnych spraw na głowie, bo przecież codziennie w żłobku tyle się dzieje! Wierzymy w naszych podopiecznych dlatego też urządziliśmy dla nich uroczyste przywitanie. Dzieci wesoło bawiły się przy muzyce oraz kolorowych balonikach. Od tej chwili każde dziecko oficjalnie należy już do małej społeczności żłobkowej – a to bardzo ważna rola 🙂

Foto: Blanka Rutkowska
Artykuł: Marzena Bojar