Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim

WITAMY ŻŁOBKOWICZÓW

Uroczyste powitanie Żłobkowiczów

04.11.2021r w Miejskim Żłobku nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim odbyło się  powitanie nowo przyjętych milusińskich. Z tej okazji wszystkie maluszki przyszły do żłobka  odświętnie ubrane. Uroczystość zaczęła się od piosenki ,,Powitanki’’, następnie przy wesołej muzyce wśród kolorowych balonów, chust oraz baniek mydlanych odbywały się zabawy i tańce. Jedną z atrakcji było ,,Magiczne pudełko’’ z którego dzieci wyczarowywały różne przedmioty związane z jesienną aurą. W trakcie wesołych zabaw, zgadywanek i konkursów zostały zrobione pamiątkowe fotografie. Na pamiątkę uroczystości dzieci otrzymały drobny upominek w postaci książeczki oraz Cerytfikat żłobkowicza ufundowane przez Radę Rodziców. Serdecznie witamy nasze małe kochane dzieci i wszystkim życzymy wielu uśmiechów, zawiązania przyjaźni, dni pełnych wrażeń oraz ciekawych doznań w żłobkowym gronie.

Powitanie Dzieci w Żłobku.

Bycie żłobkowiczem wcale nie jest łatwe. Ma się wiele ważnych spraw na głowie, bo przecież codziennie w żłobku tyle się dzieje! Wierzymy w naszych podopiecznych dlatego też urządziliśmy dla nich uroczyste przywitanie. Dzieci wesoło bawiły się przy muzyce oraz kolorowych balonikach. Od tej chwili każde dziecko oficjalnie należy już do małej społeczności żłobkowej – a to bardzo ważna rola 🙂

Foto: Blanka Rutkowska
Artykuł: Marzena Bojar