Wycieczka klas 5b i 7a do Warszawy.

W dniu 05.04.2022 r. odbyła się wycieczka klas 5b i 7a do Teatru Capitol na musical „FRIENDS” oraz do Łazienek Królewskich.

Musical zgodnie z przypuszczeniami wywarł bardzo dobre wrażenie na naszej młodzieży, ponieważ po pierwsze poruszał współczesne tematy: hejtu, tolerancji i ponadczasowy temat bezinteresownej przyjaźni. Po drugie uczniowie zachwycali się grą młodych, utalentowanych aktorów będących równolatkami naszej młodzieży, dających przekaz, że życie to  „poligonie różnorodności”, czyli różnorodność charakterów, sytuacji z którymi się spotykamy, a które dla każdego stanowią wyzwanie i refleksję jakim wartościom być wiernym, jak nie ulec niewłaściwym reakcjom i zachowaniom, które czasami dyktuje otoczenie…

Super sztuka, niesamowite wrażenia artystyczne, piękny śpiew, taniec a do tego tak bliskie, z życia wzięte tematy.

Po obejrzenia spektaklu nasi uczniowie dodatkowo jeszcze korzystali z aktywności na świeżym powietrzu spacerując po parku  w Łazienkach Królewskich, gdzie można było zobaczyć oznaki wiosny i budzącej się do życia przyrody.

Wierzymy, że wszystkie uczucia, doznania i wartości pobudzone wśród naszych uczniów na długo pozostaną w pamięci.

Tekst i foto ZSP nr 4 – B. Siwek