Wyjątkowy Dzień Przedszkolaka.

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce, bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci . W tym dniu odwiedziła nas Dyrektor Pani Emilia Napiórkowska. Wizyta ta dostarczyła wszystkim wielu pozytywnych wrażeń. Z tej okazji Pani Dyrektor przygotowała wesołe niespodzianki i wręczyła naszym przedszkolakom prezenty. Nie zabrakło także pamiątkowych zdjęć. Był to dzień pełen radości.

Pani Dyrektor, dziękujemy za odwiedziny i wspaniałe upominki 🙂

Wszystkim przedszkolakom przesyłamy serdeczne życzenia. Niech Wasza ciekawość nigdy nie gaśnie, a uśmiech zawsze gości na Waszych twarzach. Wszystkiego najlepszego!