Wyniki konkursu – STRAŻ POŻARNA

Wyniki szkolnego etapu konkursu plastycznego organizowanego przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej „Straż pożarna w walce z żywiołami”. Uczniowie klas 1-3 licznie wzięli udział w szkolnym etapie konkursu ogłoszonym przez dyrektor Zespołu panią Emilię Napiórkowską. Na konkurs wpłynęło ponad 30 prac, które zostaną przesłane do Warszawy. Jury w składzie: pani Anna Dąbrowiecka (nauczyciel plastyki i techniki) i pani Anna Kamińska (nauczyciel języka polskiego i historii) wybrały prace, które w pełni zrealizowały warunki konkursu, tzn. zostały wykonane własnoręcznie (bez pomocy osób trzecich), zachowały odpowiedni format oraz technikę pracy i najbardziej odzwierciedliły temat konkursu. Lista osób nagrodzonych: Michał K., Stanisław G., Helena N., Maya M., Franciszek B., Nicola K., Pola G., Kamila K., Zofia R., Kornelia H., Jan O., Tymur V.

Gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów.

Nagrody i dyplomy zostaną rozdane pierwszego dnia wiosny.

mgr Emilia Napiórkowska