Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w oddziałach 0”A i 0”B”.„Tyle było dni
Do utraty sił
Do utraty tchu
Tyle było chwil…”

18 czerwca w oddziałach zerówkowych, odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2020/2021. Był to niezwykły, pełen emocji i wrażeń dzień. Dzień, w którym nasi milusińscy na zawsze pożegnali się z przedszkolem. Dzień, który otworzył kolejny etap w ich życiu, jakim jest szkoła oraz bycie uczniem.
Kolejnym ważnym aspektem dla naszych zerówkowiczów, był fakt, że akademia odbyła się w obecności rodziców. Oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Zebranych gości oraz zerówkowiczów, powitała ciepłymi słowami Pani Wicedyrektor mgr Ewa Rudnicka.
Obie grupy zaprezentowały krótkie występy artystyczne, w których dominował wspólny taniec, śpiew oraz gra na instrumentach. Po zakończonym przedstawieniu, nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów oraz upominków. Nie zabrakło również wspólnych pamiątkowych zdjęć. Zdjęć, które będą przypominały naszym podopiecznym o wspólnie spędzonych chwilach.
Na koniec naszej uroczystości wszyscy usłyszeliśmy słowa podziwu i uznania, jakie skierowała do nas Pani Wicedyrektor mgr Ewa Rudnicka, życząc również wszystkim bezpiecznych i wesołych wakacji.

„Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy…”

Kochani! przed Wami kolejny etap w życiu. Już po wakacjach wrócicie do nas jako uczniowie Szkoły Podstawowej. Życzymy Wam dalszych sukcesów w nauce oraz dni pełnych radości!

Tekst i foto – wychowawcy grup: 0”A” i 0”B”