Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 – klasy 8

W dniu 22.06.2023 r. odbył się uroczysty apel podczas, którego pożegnaliśmy uczniów klas ósmych. Pani dyrektor Emilia Napiórkowska wręczyła świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody specjalne. Dziękujemy wszystkim sponsorom nagród dla młodzieży, a byli to: Przewodniczący Rady Powiatu pan Zdzisław Szmytkowski, Radna Rady Miejskiej pani Justyna Paszkiewicz, PSP kapitan pan Piotr Napiórkowski, Rada Rodziców, pan Andrzej Świder, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Seniorzy Lotnictwa oddział Modlin. Uczniowie przygotowali część artystyczną, podczas której podziękowali rodzicom i nauczycielom “za tych kilka wspaniałych lat…” Dziękujemy uczniom klasy siódmej za świetne przedstawienia kabaretowe. OGROMNE podziękowania dla Rodziców, którzy przygotowali przedstawienie uświetniające całą uroczystość. Naszym kochanym uczniom życzymy wszelkiego 🍀