Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Zakończenie roku w Miejskim Żłobku nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim


W dniach 22 i 23 czerwca 2021 roku w Miejskim Żłobku nr1 w Nowym Dworze Mazowieckim odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku. W uroczystości mogli uczestniczyć rodzice dzieci.

Dzieci wraz ze swoimi opiekunami na ta okazję przygotowały i zaprezentowały krótki występ artystyczny. Były tańce, wiersze i zabawy z rodzicami. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki.

Na zakończenie uroczystości na dzieci i rodziców czekał pyszny poczęstunek. To wyjatkowy dzień dla rodziców, opiekunów , a przede wszystkim dla dzieci.To w żłobku dzieci doznały wielu wrażeń, poznały nowych kolegów i koleżanki.

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw, spacerów i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji.

Foto: mgr. Marta Kaczmarek-Antos
Tekst: Ewelina Boczek