Zakończenie Roku w Miejskim Żłobku nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim.

W dniu 22.06.2022r. odbyło się uroczyste zakończenie roku w Żłobku, na które przybyli zaproszeni goście oraz rodzice naszych milusińskich. Dzieci wraz z opiekunami przygotowały krótkie przedstawienie, na którym nie brakowało wierszyków, muzyki i tańców. Po części artystycznej zostały wręczone dzieciom dyplomy oraz upominki zakupione przez Radę Rodziców. Podziękowania otrzymali również rodzice, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki. Był to wyjątkowy dzień dla dzieci, rodziców i opiekunów. Czas spędzony w żłobku jest niesamowitą przygodą, która daje wszystkim mnóstwo radości. Jednocześnie pozwala nam dokonywać wielu odkryć. Wszystko co spotyka naszych milusińskich, spotyka po raz pierwszy w życiu, a wszystko co pierwsze i ważne, przeżywa się najgłębiej w wieku dzieciństwa. Wszystkim dzieciom życzymy samych pięknych dni, poznawania miłych kolegów i koleżanek oraz wiele, wiele radości podczas wakacji. Dziękujemy bardzo rodzicom za zaufanie do personelu i naszej placówki. Życzymy wszystkim spokojnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Zakończenie roku w Miejskim Żłobku nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim


W dniach 22 i 23 czerwca 2021 roku w Miejskim Żłobku nr1 w Nowym Dworze Mazowieckim odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku. W uroczystości mogli uczestniczyć rodzice dzieci.

Dzieci wraz ze swoimi opiekunami na ta okazję przygotowały i zaprezentowały krótki występ artystyczny. Były tańce, wiersze i zabawy z rodzicami. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki.

Na zakończenie uroczystości na dzieci i rodziców czekał pyszny poczęstunek. To wyjatkowy dzień dla rodziców, opiekunów , a przede wszystkim dla dzieci.To w żłobku dzieci doznały wielu wrażeń, poznały nowych kolegów i koleżanki.

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw, spacerów i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji.

Foto: mgr. Marta Kaczmarek-Antos
Tekst: Ewelina Boczek