Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim

Zalety zdrowego styku życia – filmy w ramach zajęć biologii i przyrody.

27kwietnia 2021
by Artur Kielar

Uczniowie klas 4-8 w ramach zajęć biologii i przyrody mieli za zadanie nagrać krótki filmik- spot telewizyjny promujący zdrowy styl życia. W swoich filmikach prezentowali zasady właściwego odżywiania, ukazywali zagrożenia wynikające ze złego trybu życia. Na początek prezentujemy najciekawsze spoty uczniów klasy 8a. Pierwszy pt. “Zdrowo żyj, czyli jedz owoce i warzywa” nagrali Kuba Fajdek, Igor Łącki i Bartosz Wasiak. Zapraszamy do obejrzenia.

Drugi filmik opowiadający o niebezpieczeństwie groźnej choroby, jaką jest anoreksja stworzyły Oliwia Szablak, Klaudia Dąbrowska i Maja Sawicka.

Tekst ZSP nr 4 – Małgorzata Lech

Klasy 4-8, Zespół Szkół

Dodaj komentarz