Zmagań Amazonek ciąg dalszy.

            Tym razem, 18 października w poniedziałek, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4, w wieloboju sprawnościowo-zwinnościowym dziewcząt  „ Amazonka 2021 ” do zmagań przystąpiły dziewczęta z klas VII-VIII. Frekwencja nie była najgorsza. W czasie trwania zawodów  trwała zacięta walka. Dziewczęta rywalizowały w konkurencjach gdzie należało się wykazać szybkością, zwinnością i sprytem. Dlatego zabawy i śmiechu było co niemiara, a na parkiecie królowała sportowa rywalizacja. Dziewczęta dały z siebie wszystko.  Do końca zawodów trwała zacięta walka ale fair.

A oto końcowe wyniki:

I miejsce – Klaudia Maćkiewicz – 16 pkt.

II miejsce – Wiktoria Ochal – 12 pkt.

III miejsce – Hanna Pietruszyńska – 7 pkt.

            Na zakończenie zawodów , zgodnie z tradycją , wręczono nagrody ufundowane przez UKS „ Reduta”.

 Tekst i foto ZSP nr 4 – Sławomir Krzeczkowski