“Zwycięzcy konkursu plastycznego na etapie szkolnym organizowanego przez Rzecznika Praw Dziecka”.

W związku z obchodzonym 20 listopada Dniem Praw Dziecka, nasza szkoła przystąpiła do konkursu plastycznego organizowanego przez Rzecznika Praw Dziecka. Uczniowie, którzy przystąpili do konkursu zostali zaproszeni na spotkania organizacyjne, które odbyły się poprzez platformę komunikacyjną MS Teams. Podczas tych spotkań przybliżyliśmy dzieciom prawa najmłodszych, a także omówiliśmy ich pomysły na plakat.

Spośród uczniów klas 1-3 na etapie szkolnym wyróżniliśmy trzy prace, które zostaną przesłane do kolejnego etapu. Fundatorem nagród jest dyrektor szkoły Pan Zdzisław Szmytkowski.
Zwycięzcami zostali:
1 miejsceMaria Wójcik i Jan Wójcik
II miejsce równorzędnie Martyna Pracka i Dominik Fabryc
Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia. Wszystkim dziękujemy za udział i wkład pracy.
Zwycięzcom gratulujemy!
Tekst i foto ZSP nr 4 – Izabela Szeliga-Nagiel