⚽️Kolejne spotkanie ze sportowcami w przedszkolu⚽️

👉21 maja w ramach zadania „W zdrowym ciele zdrowy duch” nasze przedszkole odwiedzili reprezentanci MKS “Świt” Nowy Dwór Mazowiecki, którym towarzyszyła klubowa maskotka niedźwiedzica „Baśka”.

👉Celem spotkania było promowanie zdrowego stylu życia 🍅🍎🍊, rozwijanie zainteresowań sportowych⚽️🎾🏐
oraz zachęcanie dzieci do aktywności fizycznej 🤸‍♀️🚴‍♀️.

👉Podczas spotkania przedszkolaki z zapartym tchem słuchały prelekcji na temat piłki nożnej ⚽️. Poznały historię klubu MKS “Świt” Nowy Dwór Mazowiecki, w tym jego barwy oraz herb.

👉Wzięły także udział w mini treningu piłkarskim – wymiana podań ⚽️ oraz strzelanie goli do bramki 🥅.

👉Zainteresowanie przedszkolaków światem piłki nożnej było ogromne 🤩🤩. Padło wiele ciekawych pytań dotyczących kariery sportowej, ciekawostek ze świata piłkarskiego oraz zasad obowiązujących w tej dyscyplinie sportowej 😎😎.

👉Teoria – teorią, praktyka – praktyką, ale ZABAWA to jest to, co nasze przedszkolaki lubią najbardziej…. 😉 Tak, tak…
to spotkanie wygrała Baśka…😁🤩😍 Ta niecodzienna maskotka skradła serca wszystkich przedszkolaków ❤️.

👉Po tym spotkaniu mamy pewien plan! 🤫 Nasz miś Zdziś musi poznać Basię🥹.

👉Serdecznie dziękujemy zawodnikom MKS „Świt” Nowy Dwór Mazowiecki za niesamowitą atmosferę i fantastyczną zabawę 👏🫶. Życzymy, aby dotychczasowe osiągnięcia zawodowe były motywacją do dalszego rozwoju 💪.