14 lutego 2024 r.

Laboratoria Przyszłości- wędrówki po oceanach z wykorzystaniem ClassVR 🐋🐬🪼🐚🪸

13 stycznia 2024 r.

Laboratorium przyszłości w przedszkolu:

Przedszkolaki w ramach programu edukacyjno-technologicznego Laboratorium Przyszłości miały możliwość skorzystania z klocków Korbo. Klocki znacząco wpływają na rozwój dziecka we wszystkich jego sferach: fizycznej, intelektualnej, emocjonalnej oraz społecznej. Dzieci z wielkim zaangażowaniem tworzyły pomysłowe konstrukcje, wykazując się przy tym dużą wyobraźnią i kreatywnością. Kolorowe, przestrzenne budowle można było podziwiać w każdej grupie wiekowej. Dzień z klockami Korbo przyniósł przedszkolakom wiele radości 😊

10 stycznia 2024 r.

Laboratoria Przyszłości. Rozpoczęliśmy kolejną przygodę. Tym razem z CLASSVR. Dzięki sprzętowi mieliśmy możliwość przeniesienia się wirtualnie w różne miejsca. Dziś odwiedziliśmy Narodowy Park Yellowstone, Budapeszt oraz Watykan.

3 stycznia 2024 r.

Klasy 2 aktywnie uczestniczą w zajęciach technicznych z wykorzystaniem klocków Korbo.

Zajęcia techniczne w 3a z wykorzystaniem klocków KORBO.

5 grudnia 2023 r.

Klasa 1b budowała warsztat świętego Mikołaja korzystając z klocków Korbo z Laboratorium Przyszłości.

27 listopada 2023 r.

Zabawy z kodowaniem w gr. 0a z wykorzystaniem klocków KORBO z Laboratorium Przyszłości👍🏻😀

9 listopada 2023 r.

Zajęcia techniczne w klasie 3b. Podczas dzisiejszej lekcji uczniowie rozwijali kreatywne myślenie i umiejętność planowania.

25 października 2023 r.

Laboratoria Przyszłości- długopis 3D- projekt 🎃🎃🎃.

20 października 2023 r.

Na dzisiejszych zajęciach technicznych w klasie 3a uczniowie rozwijali sprawność manualną, myślenie przestrzenne, organizowali swój czas i miejsce pracy oraz konieczność współdziałania w grupie co pozwoliło uczestnikom zajęć rozwijać umiejętności społeczne i komunikacyjne.

19 października 2023 r.

Laboratoria Przyszłości – nauka programowania. Programowanie drogi dla robota Dash.

3 października 2023 r.

Zajęcia techniczne w kl. 3a z wykorzystaniem klocków z Laboratorium Przyszłości.

29 września 2023 r.

Dzięki sprzętowi z Laboratorium Przyszłości odbyły się otrzęsiny klas czwartych oraz dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka.

29 września 2023 r.

W dniu 29.09.2023 odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. W wyborach startowało czworo kandydatów, z każdym z nich przeprowadzono wywiad wyborczy. Podczas takiego wywiadu uczniowie zaprezentowali swoje programy wyborcze. Wywiady nagrano sprzętem z Laboratorium Przyszłości i udostępniono społeczności szkolnej.