Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka w Miejskim Żłobku nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne radosne emocje. To oczywiście Święto Babci i Dziadka.
Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi. Rozumieją ich dziecięce rozterki a przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce w tym dniu dzieci przygotowały dla kochanych dziadków upominki i laurki z pięknymi życzeniami.

     „ Dziś Dzień Dziadków nie psocimy, tylko dobrze wam życzymy.
        Całujemy was serdecznie żyjcie długo nawet wiecznie „

Zdjęcia: Dorota Rusin, Blanka Rutkowska
Artykuł: Marzena Bojar