Dzień Babci i Dziadka w Miejskim Żłobku nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

21 i 22 stycznia to szczególne dni w roku – to dzień Babci i Dziadka. W tych dniach możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz za wszystko co od nich otrzymujemy.

Dzisiejsza uroczystość w naszym żłobku dedykowana jest właśnie dla Ciebie Babciu i Dziadku.

W podziękowaniu za miłość jaką codziennie otaczacie swoje wnuczęta, maluszki przygotowały dla Was wspólnie z opiekunami wyjątkowy prezent w postaci laurki.

Przy wesołej muzyce i piosenkach o babci i dziadku, na tle pięknej dekoracji na której uwidoczniono fotografie drogich dziadków, zrobione zostały pamiątkowe zdjęcia maluszkom.

Kochani Babciu i Dziadku

W dniu Waszego święta życzymy Wam wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze.
Dobrego zdrowia, nieustającej radości oraz miłości i samych słonecznych dni.

Dzień Babci i Dziadka w Miejskim Żłobku nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne radosne emocje. To oczywiście Święto Babci i Dziadka.
Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi. Rozumieją ich dziecięce rozterki a przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce w tym dniu dzieci przygotowały dla kochanych dziadków upominki i laurki z pięknymi życzeniami.

„ Dziś Dzień Dziadków nie psocimy, tylko dobrze wam życzymy.
        Całujemy was serdecznie żyjcie długo nawet wiecznie „

Zdjęcia: Dorota Rusin, Blanka Rutkowska
Artykuł: Marzena Bojar