Dzień Babci i Dziadka w Miejskim Żłobku nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Aby uhonorować to święto nasze milusińskie przygotowali krótki występ dla zaproszonych gości, ukochanych Babć i Dziadków. Podczas tego występu dzieci tańczyły i śpiewały piosenki. Przybyli goście mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta. Po zabawach tanecznych odbyły się warsztaty na których dzieci wspólnie z dziadkami tworzyli piękne lampiony. Po wykonaniu lampionów dzieci wraz ze swoimi drogimi babciami i dziadkami udali się na słodki poczęstunek.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu i radości. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone z wnukami.

Serdecznie wszystkim dziękujemy za przybycie. Życzymy Babciom i Dziadkom wszystkiego co w życiu najlepsze i najpiękniejsze – dużo zdrowia, nieustającej radości oraz samych pogodnych dni.

Tekst: Beata Taraszkiewicz

Foto: Blanka Rutkowska, Sylwia Sosnowska

Dzień Babci i Dziadka w Miejskim Żłobku nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

21 i 22 stycznia to szczególne dni w roku – to dzień Babci i Dziadka. W tych dniach możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz za wszystko co od nich otrzymujemy.

Dzisiejsza uroczystość w naszym żłobku dedykowana jest właśnie dla Ciebie Babciu i Dziadku.

W podziękowaniu za miłość jaką codziennie otaczacie swoje wnuczęta, maluszki przygotowały dla Was wspólnie z opiekunami wyjątkowy prezent w postaci laurki.

Przy wesołej muzyce i piosenkach o babci i dziadku, na tle pięknej dekoracji na której uwidoczniono fotografie drogich dziadków, zrobione zostały pamiątkowe zdjęcia maluszkom.

Kochani Babciu i Dziadku

W dniu Waszego święta życzymy Wam wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze.
Dobrego zdrowia, nieustającej radości oraz miłości i samych słonecznych dni.

Dzień Babci i Dziadka w Miejskim Żłobku nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne radosne emocje. To oczywiście Święto Babci i Dziadka.
Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi. Rozumieją ich dziecięce rozterki a przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce w tym dniu dzieci przygotowały dla kochanych dziadków upominki i laurki z pięknymi życzeniami.

„ Dziś Dzień Dziadków nie psocimy, tylko dobrze wam życzymy.
        Całujemy was serdecznie żyjcie długo nawet wiecznie „

Zdjęcia: Dorota Rusin, Blanka Rutkowska
Artykuł: Marzena Bojar