Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w ZSP nr 4 w Modlinie Twierdzy.

W dniu 21 czerwca 2024 roku odbył się uroczysty apel szkolny, na którym uczniowie ZSP nr 4 w Modlinie Twierdzy pożegnali rok szkolny 2023/2024. To wydarzenie przygotowali uczniowie klasy 4b pod opieką pani Ewy Szmytkowskiej, przy wsparciu muzycznym pani Anny Kłosowskiej. Piękną dekorację przygotowała pani Anna Dąbrowiecka,

oczywiście wraz z uzdolnionymi plastycznie uczniami naszej szkoły. Aktywny udział w organizacji apelu mieli uczniowie klasy 7b.

Apel rozpoczęła dyrektorka szkoły pani Emilia Napiórkowska.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością burmistrz miasta pan Sebastian Sosiński, zastępca burmistrza miasta Bartosz Rogiński, proboszcz parafii ksiądz Janusz Nawrocki, radny powiatu pana Zdzisław Szmytkowski, radny miasta Andrzej Świder, przewodnicząca Rady Rodziców pani Wioletta Lubelska, przewodniczący zarządu osiedla Modlin Twierdza Jacek Topczewski, przedstawiciela Uniwersytetu Trzeciego Wieku, przedstawiciele Stowarzyszenia Byłych Lotników oddział Modlin Twierdza.

Wręczono nagrody i dyplomy dla uczniów z najwyższą średnia, którzy otrzymali stypendium burmistrza miasta.

Uczniowie otrzymali gratulacje oraz życzenia wspaniałych wakacji od burmistrza miasta pana Sebastiana Sosińskiego.

Nagrody dla wyróżniających się uczniów wręczył zastępca burmistrza pan Bartosz Rogiński.

Nagrody sponsorowane przez Radę Rodziców wręczyła jej przewodnicząca pani Wioletta Lubelska.

Dyrektorka szkoły pani Emilia Napiórkowska serdecznie podziękowała za bardzo dobrą współpracę z Radą Rodziców.

Kolejne nagrody wręczyła wicedyrektor szkoły pani Barbara Siwek.

Nagrodę za wybitne zainteresowanie historią swojej najbliższej okolicy od radnego powiatu pana Zdzisława Szmytkowskiego otrzymał uczeń klasy 5a Jakub Golak.

Pan Zdzisław Szmytkowski otrzymał specjalnie podziękowanie od pani dyrektorki za twórczą i aktywna pracę na rzecz szkoły.

Następnie wręczono nagrody dla wzorowych uczniów klas 1-3, wręczyła je wicedyrektor szkoły pani Ewa Rudnicka.

Podziękowanie za trzy lata pracy z młodzieżą otrzymali wychowawcy klas trzecich pani Małgorzata Kołacz i Angelika Gawryś.

A za ukończenie klas 1 wychowawcy klas pierwszych pani Beata Kielar i Anna Parulska.

Były wzruszające i poruszające chwile. Taką było na pewno pożegnanie wieloletniej wicedyrektorki szkoły pani Ewy Rudnickiej.

Swoje umiejętności w grze na akordeonie zaprezentował jeden z uczniów naszej szkoły.

Grupa taneczna złożona z uczniów klas 1 i 2 zaprezentowała tańce.

Uczniowie klas trzecich zaśpiewali piosenki w języku angielskim.

A uczniowie klasy 4b w języku polskim.

Tekst i foto ZSP nr 4 – Artur Kielar