Festiwal Nauki

✅Festiwal Nauki w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 4 rozpoczął się 28 maja o godz. 16.30 w hali sportowej 😎🤓.

✅Uczniowie mogli poznać swój mózg, wykryć skrobię, zaprogramować roboty, budować z klocków korbo, udzielić pierwszej pomocy 👀👣💪🧠🎲❤️. Wielu z nich ćwiczyło tabliczkę mnożenia, grało w warcaby, układało tangram, drewniany sześcian, puzzle Happy Cube, Mądry Zamek, Safarii, Antywirus, IQ Puzzle. Na stanowisku geograficznym szukali drogi do domu 🔬🧪🔍🧩♟🏰.

✅Dziękuję pani dyrektor Emilii Napiórkowskiej, pani wicedyrektor Barbarze Siwek, wszystkim nauczycielom zespołu matematyczno – przyrodniczego, uczniom pracującym przy stanowiskach, pracownikom szkoły za pomoc w organizacji przedsięwzięcia💙🩵💙. Do zobaczenia za rok 🫶.