Gminne zawody przełajowe w Twierdzy

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 wraz z UKS „Reduta” zorganizował 26 września gminne zawody w biegach przełajowych szkół podstawowych. Rewelacyjna była frekwencja na zawodach. W zawodach wystartowały wszystkie szkoły Nowego Dworu Mazowieckiego, walczyło 181 uczniów. Brawo!!!. Dziewczęta i chłopcy wystartowały w czterech grupach wiekowych, walczyły roczniki 2012, 2011, 2010, 2009. We wszystkich biegach rywalizacja była niezwykle wyrównana, walczono do ostatnich metrów tym bardziej, że nagrodą była rywalizacja do zawodów powiatowych. W kategorii klas V zarówno wśród chłopców jak i dziewcząt niestety zabrakło naszych uczniów na podium. Naszym dziewczynkom z klasy VI również nie udało się zająć czołowych miejsc. Jeśli chodzi o rywalizację chłopców klas VI, to trzecie miejsce wywalczył nasz uczeń. W kategorii klas VII dziewcząt wszystkie miejsca na podium zajęły uczennice z Szkoły Podstawowej nr 7, zaś wśród chłopców trzy miejsca wywalczyli biegacze z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1. Biorąc pod uwagę klasyfikację najstarszego rocznika to drugie miejsce zajęła nasza uczennica oraz brązowy medal wywalczył uczeń z VIII klasy również z naszej szkoły. Dla wszystkich zwycięzców i uczestników należą się ogromne brawa.

 Na zakończenie zawodów nagrody najlepszym wręczyła dyrektor ZSP 4 Emilia Napiórkowska, która pogratulowała najlepszym osiągnięcia tak doskonałych wyników i wspaniałej zabawy.

Autor: Sławomir Krzeczkowski