Mikołaj w żłobku

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym żłobku to jeden z najbardziej oczekiwanych dni w roku. Maluszki już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Oczywiście Święty Mikołaj nie zawiódł i nie kazał na siebie długo czekać. Kiedy na korytarzu rozległ się dźwięk dzwonków maluszki od razu zaczęły podskakiwać z radości. Święty Mikołaj został gorąco przywitany i zaproszony do wspólnej zabawy. W tym dniu dzieci  otrzymały mnóstwo prezentów, nie tylko od Mikołaja, ale także od wspaniałych gości: Dyrektor – Pani Emilii Napiórkowskiej, Prezesa Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji – Pana Janusza Dąbrowskiego oraz Przewodniczącego Rady Powiatu – Pana Zdzisława Szmytkowskiego. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia, które będą wspaniałą pamiątką tego wydarzenia.

Dziękujemy Ci Święty Mikołaju…