Uroczyste ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie uczniów klas pierwszych to wyjątkowy i niezapomniany dzień dla wszystkich pierwszoklasistów. Dlaczego? W tym dniu stają się oni pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły, czyli Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim.

Pierwszoklasiści pięknie zaprezentowały przygotowany program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne, recytatorskie i taneczne. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu, odbyło się Ślubowanie na sztandar szkoły i akt mianowania. Każdy pierwszak został pasowany symbolicznym✏️ na uczniów👩‍🎓👨‍🎓naszej szkoły. Aktu pasowania dokonała Pani dyrektor Emilia Napiórkowska.

Serdeczne życzenia i słodkości naszym bohaterom przekazali przybyli goście m.in.: pan Jacek Kowalski – Burmistrz Nowego Dworu Mazowieckiego, Starosta Powiatu Nowodworskiego – pan Krzysztof Kapusta 9 – Nasz Kandydat na Posła, Przewodniczący Rady Powiatu Nowodworskiego – pan Zdzisław Szmytkowski, Przewodniczący Rady Miejskiej – pan Krzysztof Bisialski, pan Andrzej Świder – agencja artystyczno-koncertowa You and Me, wiceprzewodniczący Rady Rodziców – pani Katarzyna Trześniewska. Serdecznie dziękujemy💐 W przygotowanie uroczystości zaangażowanych było mnóstwo osób m.in.: pani wicedyrektor Ewa Rudnicka, pani Anna Parulska – wychowawczyni klasy Ia, pani Beata Kielar – wychowawczyni klasy Ib, pani Kamila Czekajło, pani Marzena Gereluk💐 To był cudownie spędzony czas 🎊 Gratulujemy pierwszakom❤️