“Bieg w piżamce”

09.10.2023 r uczniowie naszej szkoły wystartowali w charytatywnym “Biegu w piżamce”. Trasy biegów zostały wyznaczone w parku Trzech Kultur w Modlinie Twierdzy przez doświadczonego organizatora Pana Sławomira Krzeczkowskiego. Uczniowie klas 4- 8 startowali na trzech dystansach. 1. BAMBIKI, 2. LAJCIKI, 3. HARDCORY. W biegu uczniom towarzyszyli nauczyciele. Zwycięzcy wszystkich trzech biegów otrzymali pamiątkowe medale, a zdobywcy pierwszych miejsc również puchary. Nagrodę specjalną otrzymał Jakub Pętkowski z klasy 5b za najoryginalniejszy strój. Nagrodę nauczyciela za ukończenie biegu otrzymała Pani Anna Dąbrowiecka.

Biegi w piżamce uczniów klas 0-3 zorganizowano na szkolnym boisku. Zdobywcy pierwszych, drugich i trzecich miejsc otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, a zdobywcy pierwszych miejsc puchary.

Przedsięwzięcie miało przede wszystkim wymiar charytatywny. Zbieraliśmy pieniążki na rzecz fundacji “Gdy liczy się czas”. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy organizowali to przedsięwzięcie, a w szczególności dla niezawodnego Pana Sławomira Krzeczkowskiego, Pani Agnieszki Biegaj, Pani Katarzyny Chmielewskiej oraz Paniom, które zorganizowały dzień w piżamce w przedszkolu: Pani Wicedyrektor Marcie Kaczmarek-Antos, Pani Paulinie Pasternakiewicz-Ruchale i Pani Kindze Kuczkowskiej. Dziękujemy również Pani Pielęgniarce, która zadbała o bezpieczeństwo biegu.

Łączna kwota uzbierana na rzecz fundacji to 1500zł. Dziękujemy❤️💞❤️