Dzień piżamy w przedszkolu.

Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas” F. Edwards.

9 października nasze przedszkole wzięło udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Dzień Piżamy – obudź w sobie Anioła”, której inicjatorem jest Fundacja Gdy Liczy się Czas. Dlaczego piżama? – ponieważ to standardowe ubranie dzieci chorych, które większość swojego życia spędzają w szpitalu. Podczas kampanii zwróciliśmy uwagę na zdrowie oraz empatię i potrzebę wsparcia dzieci chorych onkologicznie. Solidaryzując się z chorymi dziećmi, nasze przedszkolaki w tym dniu wzięły udział w: piżamowej dyskotece, piżamowym czytaniu bajek oraz piżamowej gimnastyce. Był to dzień wyjątkowy, wypełniony pozytywnymi emocjami.

Dziękujemy Rodzicom za udział w akcji oraz wsparcie finansowe fundacji.