Spotkanie z Misiem Zdzisiem w żłobku

Rodzina i żłobek to dwa środowiska, które w sposób szczególny wpływają na rozwój maluszka. Misją naszego żłobka jest stworzenie bezpiecznego i przyjaznego miejsca dla dzieci, gdzie w warunkach zbliżonych do domowych, stopniowo i harmonijnie rozwijają swoje zdolności i umiejętności. Skuteczność tych oddziaływań uwarunkowana jest wzajemnym współdziałaniem. Dlatego dzieci i opiekunowie z grupy Misie zaprosili do wspólnej zabawy rodziców. Największą atrakcją spotkania był nasz towarzysz Miś Zdziś, który z wielkim zaangażowaniem włączył się do wspólnych harców. Był to dzień pełen uśmiechu i radości. Bardzo dziękujemy Rodzicom za obecność, miłe słowa i zaufanie. Miarą naszego sukcesu są uśmiechnięte buzie naszych maluszków.