Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

11.10.2023 r. – odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Występy artystyczne z tej okazji przygotowała klasa 2b. Wielkie brawa dla wychowawcy – pani Anny Mizerskiej, wszystkich artystów, pani Agnieszki Biegaj oraz pani Izabeli Szeliga-Nagiel. W trakcie apelu zostały wręczone nagrody w konkursie „Europejski Dzień Języków Obcych”. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów. Dziękujemy sponsorom nagród: Przewodniczącemu Rady Powiatu Nowodworskiego – panu Zdzisławowi Szmytkowskiemu, nauczycielom języków obcych: pani Ewie Szmytkowskiej, pani Bożenie Nalewajk, pani Agnieszce Fabisiak, pani Klaudii Kubiak, Radzie Rodziców, opiekunowi sklepiku szkolnego – pani Barbarze Siwek.

W dniu 20.10.2023 r. odbędzie się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych, przyznanych z okazji Dnia Edukacji Narodowej przez panią Aurelię Michałowską – Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Odznaczeni pracownicy: pani Lucyna Bielec, pani Agata Bziuk-Żeleźnicka, pani Anna Dąbrowiecka, pani Beata Kaczerska i pani Dorota Kałamaga. Gratulacje dla pracowników administracji i nauczycieli z naszej szkoły!